Visuaalne kommunikatsioon & reklaammaterjalid

GRAAFILINE DISAIN

Aitame luua Sinu ideest silmapaistva ja meeldejääva visuaalse identiteedi.
Kas vajad uut logo, visiitkaarte, reklaammaterjale või muid kujunduslahendusi? Oleme siin, et muuta Sinu visioon reaalsuseks. Meie eesmärk on mitte ainult luua ilusaid disainilahendusi, vaid ka aidata Sul oma sõnumit selgelt ja mõjusalt edastada. Aitame ka reklaamkingituste, illustratsioonide ja kõigi muude graafiliste projektidega.

Disain & Projektid

SOTSIAALNE DISAIN

Usume, et disainil on jõud maailma paremaks muuta. Soovime luua disainilahendusi, mis mõjutavad inimesi, ühendavad kogukondi ja lahendavad olulisi probleeme. Koostöö ja inimkesksus on meie lähenemisviisi aluseks, kaasates kogukondi ja kliente tagamaks, et nende häält võetakse kuulda ja nende vajadused on täidetud. Kasutame kogemuspõhiseid disainimeetodeid, et muuta oma projektid lõbusaks ja kaasahaaravaks, säilitades samas pikaajalise mõju.

Minu kirg on disain ning usun, et head disainilahendused saavad muuta maailma. Minu eesmärk on ühendada esteetika ja funktsionaalsus ning luua visuaalseid kogemusi, mis jäävad meelde. Olen pühendunud klientide visioonide elluviimisele – koos saame luua midagi erilist. Lisaks graafilisele disainile täiendan end käesolevalt ka Eesti Kunstiakadeemias Sotsiaalse Disaini magistriõppes.

Kristiina Vähk

Disainer